
Dankjewel voor je aanvraag!
We gaan je aanvraag in behandeling nemen. We nemen uiterlijk binnen 2 werkdagen contact met je op.
Ervaringen van onze cursisten
Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.duidelijke en goed onderbouwde training met hands-on tips en aanmoediging tot structurele verandering
Als service coördinator heb ik altijd, teveel te doen in te weinig tijd. Dankzij deze trainingsdag heb ik meer inzicht gekregen hoe de beschikbare tijd beter in te delen. Gedurende de dag talloze ECHT praktische tips meegekregen van een super leuke en professionele trainer (Eelco). De tips kunnen ook direct geïmplementeerd worden waardoor instant resultaat.
Prettige to the point training met nuttige tips wat gelijk bruikbaar is in de praktijk.
Een zeer vriendelijke trainer welke in een goede manier de training uitlegt en je betrekt bij de training voordat je het weet is de training al weer voorbij. Tijdens deze training krijg je veel tips en tricks welke je gelijk in de praktijk kan brengen.
Zowel het snellezen als het onthouden waren supernuttige onderdelen. En Patrick gaf het op een leuke, humorvolle en prikkelende manier. De skills beklijven natuurlijk wel pas als je er mee blijft oefenen na de training.
